Ota yhteyttä

Trekon

Tampereen Koneistus Oy

Puh: 020 731 0240

e-mail: trekon@trekon.fi
Y-tunnus: 2604079-9

Tampere

Päätoimipaikka
Hepolamminkatu 22
33720 Tampere

Lempäälä

Niinikuruntie 4
33880 Lempäälä

Karkkila

Santasalonkatu 5
03620 Karkkila

Yhteystiedot

Toimitusjohtaja
Timo Syväjärvi
P. 040 843 1811
timo.syvajarvi@trekon.fi

Tuotantopäällikkö
Jussi Silvennoinen
P. 050 310 1162 
jussi.silvennoinen@trekon.fi

Talouspäällikkö
Jeni Rosendahl
P. 044 768 1171 
jeni.rosendahl@trekon.fi

Laatupäällikkö
Juuso Mentula
P. 044 369 9774 
juuso.mentula@trekon.fi

Kehityspäällikkö
Riku Ainasvuori
P. 050 349 5821 
riku.ainasvuori@trekon.fi 

                                                                 

KARKKILA, Tehdaspäällikkö
Arto Ahjoniemi
P. 040 772 3751
arto.ahjoniemi@trekon.fi

KARKKILA, Koneistus
Matti Passi
P. 040 849 6851
matti.passi@trekon.fi

KARKKILA, Logistiikka
Juha-Pekka Virtanen
P. 046 876 2482 
juha-pekka.virtanen@trekon.fi

Laskutustiedot

Pyydämme ensijaisesti käyttämään verkkolaskutusta.

Verkkolaskut

Verkkolaskuosoitteena on OVT-tunnuksemme:
Tampereen Koneistus Oy
003726040799

Verkkolaskuoperaattori: Apix Messaging Oy

Sähköpostilaskut

Pyydämme lähettämään sähköpostilaskut PDF-muodossa osoitteeseen:
003726040799@procountor.apix.fi